"Enter"a basıp içeriğe geçin

Satılık Sony Ericsson W715

Kozmetik olarak 10 üzerinden 8 alır derecede temizdir. Yılları hesaba katarsak kozmetik açıdan iyi bile olduğunu söyleyebilirim. Çalışmayan hiçbir tuşu veya parçası yok. Wi-Fi alıcısı var, kablosuz şekilde internete bağlanabilirsiniz. GPS’i mevcut, Google Maps yüklü. Flash oynatabilen web tarayıcısı mevcut. Walkman özelliğinden bahsetmeye gerek duymuyorum.

Telefonun temizliğini görmeniz açısından birkaç fotoğraf ekliyorum, tıklarsanız büyüyecektir.

Pili yoğun kullanımda 3 günü çıkartır, normal kullanımda, %50 parlaklıkla bir haftayı çok rahat görürsünüz. Cihazın yanında orijinal Sony Ericsson şarj aleti, orijinal USB kablosu verilecektir. Bir de Sony Ericsson flaşlama aygıtı verilecek fakat çalışmıyor sanırım. Yine de işe belki yarar umuduyla yanına koyacağım.

Cihazın SİM yuvası, M2 hafıza kartı yuvası vs. sorunsuz. Tüm hatlarla uyumlu. Alıp ikinci telefon yapılabilir veya nostalji amaçlı alınıp salonda sergilenebilir. Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

İstediğim fiyat 120₺. Pazarlık payı yok. Almak isteyen yorum olarak bilgilerini iletebilir veya İletişim bölümünden benimle irtibata geçebilir. 

Scroll Up

Send this to a friend