"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gizlilik/Kullanım Şartları

biadam.net, (aşağıda bi adam şeklinde geçecektir) sosyal medya, WordPress, yaşantı üzerine değinmeler, kullanıcı incelemeleri vs. şeyler üzerine yazılan bir blogtur. bi adam, yazdığı, paylaştığı bilgilerin doğruluğuna, takipçilerin ihtiyaçlarını karşılayacağına ve site üzerinde kaldığı süre boyunca geçerliğinin değişmeyeceğine garanti vermez.

bi adam Kullanım Şartları ve Gizlilikbi adam üzerinde yer alan linklere tıklamak tamamen ziyaretçilerin sorumluluğu ve insiyatifindedir. bi adam, bu linkleri sadece öneri/örnek teşkil etmesi amacıyla koymuştur ve bu linklerden dolayı doğabilecek herhangi bir şeyden sorumlu tutulamaz.

Gizlilik

biadam.net içeriğindan kullanıp faydalanırken istenen kişisel bilgiler (ad, e-posta, web sitesi vs…) hiçbir şartla hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve kesinlikle başka amaçlarla kullanılmaz.

bi adam’da kullanıcılar, yapmış olduğu yorumlardan kendileri sorumludurlar ve bi adam bu konuda bir sorumluluk kabul etmez, sorumlu tutulamaz.

Kullanım Şartları

bi adam’daki her türlü yazı, görsel, işitsel vs. materyallerin tüm hakkı saklıdır. Ticari olmayan amaçlarla kullanımı ise “Kullanım Şartları”na bağlıdır. Yazıları alıntılarken, kopyalarken vs. şu kurallara uymak zorundasınız:

  • Yazı içeriklerini kendi isteğinize göre değiştiremezsiniz.
  • Yazı içerikleri, basılı bir alanda kullanılacaksa www.biadam.net kaynak olarak gösterilmelidir.
  • Yazı içeriklerini internet üzerinde kullanacaksanız, şu şartlardan birini yerine getirmelisiniz:
    • Bu yazı bi adam‘dan alınmıştır.
    • Yahut yazı üzerinden kaynağın linkini belirtmelisiniz.

bi adam’da içerikler kullanırken kullanım şartlarına uyulmazsa, her türlü hukukî şartların uygulanması hakkı saklı tutulur.

Siteyi şöyle ve böyle kullanan herkes, bu metni okumuş ve onaylamış sayılır. Bu metin, zamanla değiştirilebilir, yenilenebilir veya güncellenebilir. Bu durumda kullanıcılar bilgilendirilir ve yeni kurallar geçerli sayılır.

Scroll Up

Send this to a friend