"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etiket: bi adam theme

bi adam WordPress teması

Tekrardan selamlar, bir başka yazımda blogumda kullandığım temamın okuyucularım tarafından istendiğini, ve benim de kısa bir süre içinde temayı dağıtılabilir hale getirip indirmeye sunacağımı belirtmiştim. bi adam WordPress teması, huzurlarınızda!

En nihayetinde az buçuk adam kılığına sokabildim. Temamın adı, bi adambi adam teması, tamamiyle Elegant Box teması üzerine inşa edilmiş bir temadır. Sıfırdan kodlanmamış, mevcut temanın düzenlenmesiyle oluşturulmuştur. Minimalizm <sadelik ve basitlik> ön planda tutulmuştur. Ağırlıklı olarak boz (gri) ve koyu mavi tercih edilmiştir.

Elegant Box’ın neredeyse ellenmeyen kısmını bırakmadan her yerini göze nasıl daha iyi hitap edebilir diye düşünerek düzenledim. En temelde, genişlik kısıldı. Ve kompakt görünmesi sağlandı. Temanın kendisinde olmayan, devamını oku ve yazı bilgisi seçenekleri eklendi. Sosyal ağlarda paylaşma butonları aynı şekilde eklendi. Sitenin tamamında font kullanımı değiştirildi. Yorum kısmına çeki-düzen verildi. Header’e resim <logo> eklendi. Bunun gibi hatırlayamadığım yüzlerce farklı şey…

Scroll Up

Send this to a friend