"Enter"a basıp içeriğe geçin

Türkçe podcast #2: conmech radyo

conmech radyo, yapımcısının da deyimiyle radyosuz radyo gibi bi’ şey. Yapımcı yani Efe Aydal, podcast yayınına tam bir ad bulamadığı için bunu demeyi tercih ediyor. Efe Aydal ayrıca, amatör filmci. Şahsen tanımasam da, sokakta görsem “abi” diye hitap edebileceğim biri. Muhabbeti oldukça içten ve samimi.

Efe Aydal tarafından kaydedilen podcast belirli aralıklarla tam olarak çıkmasa da devamlılığını sürdürüyor. Efe Aydal’ın kendi hayatını, ülke ve diğer gelişmeler hakkında görüşlerini, ayrıca din, toplum vs. üzerine bir takım fikirlerini bellirttiği podcast ilk başlarda 2 saat, hatta 2 saati aşkın sürerken son podcastler bir saat civarı sürüyor.

conmech radyo

conmech radyo podcast yayını, Youtube üzerinden yayımlanıyor. Youtube üzerinden izleyip video içinde çıkan reklamlara tıklamanız Efe Aydal için ufak bir katkı olacaktır. Ayrıca MP3 olarak indirmeniz için size Youtube’da açıklama bölümünden bağlantısını da veriyor. Şimdilik 14 bölüm var, hepsini aşağıya ekliyorum. Ama destek olmak için Youtube’daki reklamlara bir kez de olsa tıklamanızı isterim. Podcastler muntazaman Youtube’daki kanaldaki “Podcast” çalma listesine ekleniyor.

Scroll Up

Send this to a friend